ДЕТСКИЙ САД "ЧАЙКА" № 2 г. ЧЕРВОНОПАРТИЗАНСК

Страничка родителей

Спільна робота закладу з батьками та громадськістю

В я/с «Чайка» працює батьківський комітет. Свою роботу він здійснює згідно Положення про батьківський комітет (раду). Кожного року складається план його роботи, побудований на основі річного плану освітньої роботи я/садка. Систематично та своєчасно заповнюються протоколи засідань батьківського комітету.

Завідуюча закладом складає графік особистого прийому та веде книгу особистого прийому.

Педагоги на протязі року оформлюють та обновлюють батьківські куточки. Їх стан відповідає санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам. Інформація батьківських куточків поповнюється  та змінюється згідно із завданнями закладу на навчальний рік, пір року, вікових особливостей дітей, тематики перспективного планування педагогічних працівників. Вихователі першої молодшої групи протягом року проводять засідання клубу «Молода родина». Педагоги всіх вікових груп ведуть протоколи групових батьківських зборів.

Щорічно завідувач звітує перед батьками та громадськістю про проведену роботу за рік. В методичному кабінеті я/с зберігаються всі відповідні матеріали (доповіді, звіти, відеозаписи).

В методичному кабінеті зберігаються відповідні законодавчі документи щодо роботи з батьками: «Примірне положення про Консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються в умовах сім’ї», «Примірне положення про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального закладу», «Базовий компонент дошкільної освіти», програма «Дитина» та ін. А також є необхідна садова документація: річний план роботи з батьками, план роботи батьківського комітету, папки з інформативним матеріалом (консультації, конференції, круглі столи, семінари та ін.), матеріали анкетувань, тестувань батьків вихованців, необхідна методична та психолого-педагогічна література для працівників я/с. та батьків.

Накопичуються та зберігаються різноманітні матеріали, що відображають кращий досвід сімейного виховання  (як батьків я/с «Чайка», так і батьків інших закладів міста, області, країни, зарубіжний досвід). Це статті вихователів та батьків, тексти виступів батьків на зборах, конференціях, матеріали участі в загально садових конкурсах, відеоматеріали.

За період 2012 – 2013 років заяв та скарг від батьків на роботу я/с «Чайка» не відбувалось. В дошкільному закладі наявна інформація про соціальні категорії дітей, яка щорічно доповнюється та змінюється.

Нет результатов.